קורסי ה-NLP כבר מזמן הפכו לשם ודבר בישראל, ומה שעד לפני כמה עשורים היה נחשב לשיטת טיפול מוזרה מארה”ב, הפך לסיפור הצלחה גדול ולפתיחתם של בתי ספר רבים עם מגוון רחב של קורסים והדרכות.

ניתן להתנסות בלימודי ה-NLP בתצורת לימודי אונליין או במכללות פיזיות ייעודיות. כדי לעשות לכם קצת סדר, בדקנו ומצאנו מהם 4 קורסי ה-NLP המובילים כיום בישראל כדי לעזור לכם למצוא קורס NLP מומלץ בשבילכם:

קורסים NLP מומלצים

1

בית הספר הישראלי ל-NLP

בית הספר הישראלי ל-NLP מציע חווית לימוד מקוונת ייחודית כאשר המוטו הוא “לשדרג את כלי ה-NLP שלך בקצב שלך”. מי שמוביל את המכללה הוא מר ליאור ברקן, בעל ניסיון של למעלה מ-14 שנים בפיתוח תכני NLP. התכנים נבנו בתחילה על מנת לשפר את הביצועים של תלמידי בתי הספר, אך בשל ההצלחה הרבה, הוחלט להתאים את התכנים לאלו המעוניינים בפיתוח היכולות האישיות.

היתרונות בלימודי אונליין בבית הספר השיראלי ל-NLP

2

קורס NLP במכללת תוצאות

קורס ה-NLP של מכללת תוצאות משלב בין שתי עולמות הלימוד ומאפשר לימודי אונליין כמו גם לימודיים פיזיים במכללה. המכללה גדלה בקצב מהיר, מקבוצות ודיונים בקבוצות קטנות להרצאות בפני מאוד משתתפים, וכיום מדובר במכללה הגדולה בישראל עם צוות מרצים רחב ומגוון.המכללה הוקמה על ידי מר גל צחייק ושמה לה למטרה להקנות כלים שימושיים המאפשרים לכל אחד לפרוץ את הגבולות הקיימים ולכבוש פסגות חדשות בחיים.

היתרונות בלימוד במכללת תוצאות

3

מכללת קגן ל-NLP ודימיון מודרך

מכללת קגן נוסדה עי” מר אריה קגן ובעלת ותק של למעלה מ-20 שנה בשימוש בשיטת הדימיון המודרך. מייסד המכללה, אריה קגן, נחשב לאחד השמות המובילים בארץ בתחום הטיפול בדימיון מודרך. המכללה מחזיקה בשלושה מרכזי לימוד ברחבי הארץ ומתגאה במאות הבוגרים המרוצים שסיימו את לימודיהם במכללה. המכללה שמה דגש מיוחד על צוות המנחים ומדגישה שהמנחה, ולאו דווקא חומר הלימוד עצמו, הם אלו שמקנים לתלמיד את הערך המוסף.

היתרונות בלימוד במכללת קגן

4

מכללת רטר - NLP ודימיון מודרך

המכללה הוותיקה ביותר בישראל עם דגש רב בתחום הדימיון המודרך וההרפיה. קהל היעד של המכללה הוא אנשים שמתעניינים בתחום הטיפול ורוצים להקנות את יתרונות הריפוי לקהל לקחותיהם. המכללה פונה לאנשים בכלל הגילאים, לצעירים אחרי השירות הצבאי וגם לאלו באמצע החיים, שמעוניינים בהסבה מקצועית לתחומי הטיפול והריפוי. המכללה מתגאה בחומרי לימוד ייחודיים ובלעדיים שאוגדו עד היום ליותר מ-20 ספרים שונים. מלבד הלימוד עצמו, המכללה רואה חשיבות רבה בשינוי העצמי והחוויה האישית של כל תלמיד במכללה.

היתרונות בלימוד במכללת רטר

איך בוחרים קורס NLP ?

בבואכם לבחור קורס NLP, חשוב מאוד להבין שאין נוסחה אחידה שמתאימה לכולם. מדובר בתוכן שנוגע בנקודות מאוד אינדבידואליות והיכולת שלכם להתחבר עם מדריך מסוים יכול להיות ההבדל בין לימוד סטנדרטי (או לא מהנה במקרה הפחות טוב) לבין חוויה ייחודית של פעם בחיים, שתגדיל אתכם בפן האישי ותסייע לכם לשפר את חייהם של הסובבים.

שאלו את עצמכם מה הדבר החשוב ביותר עבורכם? האם זה התוכן? הוותק והניסיון של צוות ההדרה?תעודה ממכללה מוכרת? אם יש לכם חברים שכבר עברו את חווית הלימודים, מומלץ מאוד להתעניין לגבי החוויה שלהם. שוב, חשוב מאוד לזכור שמדובר בחוויה אישית מאוד. המדריכים שילוו אתכם וחברי הקבוצה שלכם יכולים להוות חלק משמעותי מהחוויה.

סיכום - הקורס NLP המומלץ ביותר

תחום לימודי ה-NLP ותחומי הריפוי והטיפול המקיפים אותו, הופכים למרכיב מרכזי בתחום הטיפול בשנים האחרונות. עצם ההשפעה מתבטא במספר הגדל של מכללות הלימוד שנפתחו בישראל בשני העשורים האחרונים. בבחינת כלל השיקולים, אנו ממליצים על בית הספר הישראלי ל-NLP בתור קורס NLP מומלץ וזאת בשל התוכן המגוון שהוא מציע יחד עם הגמישות הרבה שהוא מאפשר בקורסי האונליין. בית הספר מאפשר לימודים בכל הרמות, גם לאלו ללא ניסיון מקדים, והנסיון שלו הוטמע במערכות גדולות וזכה להצלחה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *